Логотип
картинка

Історія

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації за №424-р 27.05.1996р,було створено

Апостолівське житлово-експлуатаційне підприємство,для експлуатації та утримання житлового фонду.

6 квітня 2016 року, згідно рішення Апостолівської міської ради № 265 від 24.03.2016р. підприємство перейменоване в КП«Апостоловеводоканал».

Начальником було призначено ГОНЧАРУКА Володимира Архиповича . На баланс ЖЕП було передано Апостолівським комбінатом комунальних підприємств 41 житловий будинок,2 одиниці техніки та будівля під офіс на території ККП.

З 01.10.1997 р. начальником призначено РЕЗНИКА Ігоря Михайловича . Впродовж років в ЖЕП було передано житлові будинки ПМК-205, управляння зрошувальних систем, ДРСУ, сільгосптехніка, придніпровська залізниця, також було передано для обслуговування міський полігон твердих побутових відходів та техніка.

В 2000 році при передачі житлових будинків совхозів Криворізького та Апостолівського, для ЖЕП було передано окрему територію під госдвір та офіс по вулиці Гоголя,2.

З 27.08.2000р. начальником призначено ШАРДУБУ Василя Олексійовича .

З 03.09.2001 БУЛАХ Григорій Васильович.

З 15.09.2003р. ЧЕРЕВКО Микола Григорович. В 2003р. було передано Придніпровською залізницею котельні для подачі централізованого теплопостачання на будинки залізничного масиву. В 2003 році було призначено банкротом Апостолівські тепломережі, тому котельні міста було передано в оренду ЖЕПу.

16 серпня 2004 року до ЖЕП було приєднано Апостолівська дільниця водопостачання ККП.

На цей період ЖЕП стало надавати послуги з :

З 14.10.2004 по 18.03.2005р. начальником було призначено БУЛАХ Григорія Васильовича.

З 18.03.2005 ШАРДУБА Олександр Гаврилович.

В 2005 році Придніпровською залізницею було передано на баланс комплекс водопостачання та водовідведення. В 2007 р. приєднано до ЖЕП Апостолівський міськводоканал, який надавав послуги по водовідведенню.

З 01.09.2009р. ЧЕРЕВКО Микола Григорович.

З 12.01.2012 по 26.01.2012 Пєнзєв Юрій Борисович

З 27.01.02012 по 13.09.2015 Черевко Микола Григорович

З 14.09.2015 по 24.09.2019 Яблоновський Владислав Юрійович

З 25.10.2019 – Грабовський Сергій Степанович